NOVÁ HUDBA

Přestavuji vám krásnou hudbu vánočního příběhu z mého nového bonusového alba, které patří k velkému hudebně-obrazovému projektu Svět se točí... Album vyšlo v prosinci 2020. Je součástí harmonizační sady 3CD a najdete ji v našich E-shopech.

S pozdravem HanyProjekt Svět se točí...

SVĚT SE TOČÍ...

Hany Antoninova
autorka hudby, obrazů a dramaturgie projektu


Hudební vyznání lásky. Na motivy milostných básní baltických básnířek. Tato speciální nahrávka je syntézou hlubinné harmonizace slovem, hudbou a barvou.
Je příběhem odvahy duše a velkého probuzení srdcí.Unikátní projekt, který jsme připravovali mnoho let, obsahuje 3 CD.

Titulní album celého projektu s názvem Svět se točí... vyšlo v Adventu.

Celý harmonizační projekt začíná albem Všechno mé je láska, singlovým cd s bohatě ilustrovanou obálkou z obrazů Noc v ráji a Svítání. Vyšlo v Adventu loňského roku.
(Toto cd je samostatně neprodejné, je součástí harmonizační sady s titulním CD Svět se točí...)

Celý projekt se uzavírá v cd Christmas Bells, autorsky velmi zajímavým počinem prolínání různých hudebních žánrů do hudební jednoty. Vyšlo k vánocům.

(Toto cd je neprodejné - bonusové, dá se pouze darovat nebo získat v harmonizační sadou Svět se točí...). 


"Milostná poezie byla ve své nejhlubší podstatě vždy humanistická a často byla dokonce potencionální vzpourou proti existujícím řádům, projevem emancipované lidské osobnosti i vášnivým vyznáním rovnosti mužů a žen, holdem všemu tomu, co je
v člověku skutečně svaté a krásné..."


Moji milí příznivci,
tady speciálně pro Vás, publikuji DEMO VERZI skladby, která vyšla na cd Christmas Bells před vánocemi. Tato " barová verze" je jako živá vzpomínka časů, kdy jsem zpívala v baru hotelu Slavia v Brně. Bylo to úžasné. Pro mladou dívku první setkání s hudbou, a v dychtivé touze po dělání muziky ve stylu business,
v opojení slavných melodií, které mi bylo ctí nazpívat trochu jinak...
v novém kabátu...

H.A.