NOVÉ SETY

25/7 2021

Pro firmu HANYART.EU s.r.o. vytvářím
terapeuticko-harmonizační sety z Křišťálových mís. 


Novinka v E-shopu: SET SV. HILDEGARDY


Autorka a zakladatelka metody, muzikoložka Mgr. Hana Antonínová o Harmonizačním setu Sv. Hildegardy (2021): 

"Tento set zrál tři měsíce a je silným terapeutickým prostředkem pro posílení jingového potenciálu (harmonizace ženských prvků v lidském těle - emocí, potřeby tvořit, spojení s duchovními sférami a nabíjení jingových tělesných orgánů). Vzhledem ke svému modálnímu ladění - využití středověké modální tóniny, ve které ráda komponovala Hildegarda von Bingen, jsem jej pojmenovala podle této středověké mystičky, spisovatelky, hudební skladatelky setem Svaté Hildegardy".

Autorka a zakladatelka metody, muzikoložka Mgr. Hana Antonínová o používání harmonizačních setů z Křišťálových mís v praxi:

 "Křišťálové mísy jsou speciálním silným zvukově-terapetickým nástrojem pro vitalitu a probuzení smyslů.Všechny hudební sety, které jsou pro terapeutické potřeby, musí "energeticky" pracovat už při prvních rozeznělých tónech. Projevem je brnění rukou, tlaky do hlavy (skoro lehká migréna), uvolnění svalového napětí, případně až únava a pocity přicházejícího spánku. Tímto vším lidské tělo reaguje na projevené změny vědomí (v mozku) a krátkou transformaci emocionálních těl. 

U duchovně zralejších jedinců se může dostavit i meditační stav, který pročistí také mentální těla od nánosů zátěžových energií".


NOVÁ HUDBA

Přestavuji vám krásnou hudbu vánočního příběhu z mého nového bonusového alba, které patří k velkému hudebně-obrazovému projektu Svět se točí... Album vyšlo v prosinci 2020. Je součástí harmonizační sady 3CD a najdete ji v našich E-shopech.

S pozdravem HanyProjekt Svět se točí...

SVĚT SE TOČÍ...

Hany Antoninova
autorka hudby, obrazů a dramaturgie projektu


Hudební vyznání lásky. Na motivy milostných básní baltických básnířek. Tato speciální nahrávka je syntézou hlubinné harmonizace slovem, hudbou a barvou.
Je příběhem odvahy duše a velkého probuzení srdcí.Unikátní projekt, který jsme připravovali mnoho let, obsahuje 3 CD.

Titulní album celého projektu s názvem Svět se točí... vyšlo v Adventu.

Celý harmonizační projekt začíná albem Všechno mé je láska, singlovým cd s bohatě ilustrovanou obálkou z obrazů Noc v ráji a Svítání. Vyšlo v Adventu loňského roku.
(Toto cd je samostatně neprodejné, je součástí harmonizační sady s titulním CD Svět se točí...)

Celý projekt se uzavírá v cd Christmas Bells, autorsky velmi zajímavým počinem prolínání různých hudebních žánrů do hudební jednoty. Vyšlo k vánocům.

(Toto cd je neprodejné - bonusové, dá se pouze darovat nebo získat v harmonizační sadou Svět se točí...). 


"Milostná poezie byla ve své nejhlubší podstatě vždy humanistická a často byla dokonce potencionální vzpourou proti existujícím řádům, projevem emancipované lidské osobnosti i vášnivým vyznáním rovnosti mužů a žen, holdem všemu tomu, co je
v člověku skutečně svaté a krásné..."


Moji milí příznivci,
tady speciálně pro Vás, publikuji DEMO VERZI skladby, která vyšla na cd Christmas Bells před vánocemi. Tato " barová verze" je jako živá vzpomínka časů, kdy jsem zpívala v baru hotelu Slavia v Brně. Bylo to úžasné. Pro mladou dívku první setkání s hudbou, a v dychtivé touze po dělání muziky ve stylu business,
v opojení slavných melodií, které mi bylo ctí nazpívat trochu jinak...
v novém kabátu...

H.A.